Jesteś: Główna » O nas » Artykuły

Artykuły

CYTOLOGIA SIERPIEŃ 2021

29 lipca 2021

Uprzejmie informujemy, iż ruszyły zapisy na cytologię na miesiąc sierpień 2021. Zachęcamy do zapoznania się z terminami. czytaj więcej

Szczepionka firmy Johnson & Johnson już dostępna w naszej przychodni!

07 lipca 2021

Pragniemy serdecznie poinformować, że w naszej przychodni jest dostępna szczepionka COVID-19 firmy Johnson & Johnson.

czytaj więcej

CYLOTOGIA LIPIEC 2021

29 czerwca 2021

Zapraszamy do zapoznania się z terminami cytologii na miesiąc Lipiec 2021 czytaj więcej

Dietetyk

25 czerwca 2021

Serdecznie zapraszamy na porady dietetyczne do Pani mgr Agnieszki Kupczyk. W ofercie znajdziecie Państwo m.in: układanie indywidualnych diet, edukację żywieniową, pomoc w doborze odpowiednich artykułów spożywczych czy porady w zakresie przyrządzania potraw.

czytaj więcej

Laryngolog

23 czerwca 2021

Informujemy, że w naszej przychodni można skorzystać z konsultacji laryngologicznej. Konsultacji udziela lek. Kamila Stolcman.

Pani doktor jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, członkiem Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów, Chirurgów Głowy i Szyi. Dodatkowo prowadzi zajęcia z zakresu otolaryngologii dla studentów Wydziału Lekarskiego CM UJ, w tym studentów zagranicznych. Uczestniczy w kursach i zjazdach krajowych i zagranicznych, gdzie zdobywa wiedzę na temat nowoczesnego leczenia i aktualnych wytycznych postępowania. Obecnie jest rezydentem w trakcie specjalizacji, pracuje i zdobywa cenne doświadczenie na Oddziale Klinicznym Otolaryngologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie w zakresie leczenia zachowawczego oraz operacyjnego osób dorosłych.


Skutecznie leczy choroby uszu, krtani, gardła, nosa i zatok. Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem schorzeń laryngologicznych u osób dorosłych.

czytaj więcej

Alergolog

18 czerwca 2021

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że podjęlismy wpółpracę z alergologiem, lek Anną Chmielewską. Pani doktor specjalizuje się m.in. w leczeniu alergii, nieżytu nosa, astmy, astmy oskrzelowe i atopowego zapalenia skóry również u dzieci.

czytaj więcej

Ortopeda

15 czerwca 2021

Pragniemy poinformować, że od czerwca w naszej przychodni można skorzystać z porad ortopedy. Lek Krzysztof Juszczak świadczy uługi m.in, z zakresu : diagnostyki i leczenia chorów układu ruchu, bólów kości, stawów, kręgosłupa, itp., leczenim urazów i profilaktyką wad postawy.

 

czytaj więcej

Medycyna Sportowa

13 czerwca 2021

Dzieci, które rozpoczynają naukę w klasie sportowej lub chcą regularnie trenować wymagają kontroli lekarza, króty oceni  ich zdolność do uprawiania sportu. Medycyna sportowa jest dziedziną medycyny, w ramach której otacza się opieką zdrowotną dzieci i nastolatków trenujących w szkółkach, drużynach i klubach sportowych oraz tych amatorsko uprawiających sport.

Pragniemy serdecznie zaprosić wszystkie dzieci i młodzież do 21 r.ż. na bezpłatne konsultacje w ramach NFZ z zakresu medycyny sportowej dzieci.

czytaj więcej

Podstawowa Opieka Zdrowotna

08 czerwca 2021

Zachęcamy do złożenia deklaracji lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Pielęgniarki Środowiskowej. czytaj więcej

Wielkanoc 2021

03 kwietnia 2021

Z okazji Świąt Wielkanocnych, składamy wszystkim naszym Pacjentom, członkom Personelu Medycznego oraz Pracownikom Rejestracji i Administracji najserdeczniejsze życzenia! Zdrowia i Pogody Ducha!
Niech chwile spędzone w gronie rodzinnym natchną nas siłą i tak potrzebnym nam wszystkim pokojem.

Zespół EUROMED NZOZ

czytaj więcej

  7:00 - 20:00
12 278 40 00
12 278 20 05

Przychodnia Euromed Wieliczka
ul. Szpunara 19
32-020 Wieliczka